Výklad karet levně

Výklad karet levně - Význam tarotových karet - MALÁ ARKANA

Malá arkána se skládá ze čtyř barevných skupin - mincí, palcátů, mečů a pohárů. Každá z nich by měla být rozdělena na karty od esa po desítku a čtyři dvorní karty. Podobně jako výše uvedené karty je malá arkána navržena tak, aby ukazovala směr cesty člověka, ale také odkazovala na jeho každodenní záležitosti .

Denáry / mince - tarotTyto barvy mají co do činění s materiální stránkou lidské existence. Ukazují jeho přístup k financím a možnosti, které se mu otevírají. Také vykazují jakékoli nesrovnalosti v této zóně.

Maces - tarotPalcáty jsou barvou aktivity, pokroku, akce a vývoje. Označují aktivity zaměřené na dosažení úspěchu a respektu ve společnosti.

Kalichy / poháry - tarotTyto karty se zabývají duchovní stránkou člověka – jeho emocemi, prožitky a pocity. Týkají se dobrých i špatných okamžiků. Připomínají vám, že každý sen lze uskutečnit, ale vyžaduje to činy.

Meče - tarotTyto karty obsahují informace o intelektuální stránce lidské povahy. Meče symbolizují snahu o moc a využití vrozených talentů v ní.
Soudní karty v tarotu

Dobrá kartářka

Jiřina Linhová Mgr.

  • 40 let praxe
  • vysokoškolské vzdělání
  • diskrétní, rychlá, spolehlivá
  • mé výklady jsou překvapivě přesné
  • po telefonu

https://www.vykladzkaret.online/

slepice

Blog / Novinky